O nas

Multi S.C. – Informacje o przedsiębiorstwie

 

Przedsiębiorstwo Multi s.c., z biurem w Łodzi, od wielu lat działa na rynku, proponując hurtową sprzedaż węgla i innych surowców opałowych. Nasz asortyment obejmuje węgiel kamienny i brunatny we wszystkich sortymentach z kopalni polskich, czeskich, a także kolumbijskich.
 

Ekogroszek – ceny hurtowe

 

Ekogroszek to gatunek paliwa stałego, który jest produkowany na bazie węgla kamiennego i brunatnego. Jest stosowany do wytwarzania energii cieplnej, nie tylko w przemyśle, ale także w gospodarstwach domowych. Niskie ceny hurtowe ekogroszku, wyjątkowa wydajność i sprawność rzędu 80-85% zapewniają niskie koszty produkcji energii cieplnej.

 

Proponowany w naszym asortymencie ekogroszek obniża emisję gazów cieplarnianych w procesie spalania, co z kolei przyczynia się do ochrony środowiska. Na rynku najczęściej udostępniany jest ekogroszek luzem, lecz coraz większym zainteresowaniem cieszy się także ekogroszek workowany w opakowaniach 25 kg. Odpowiednio zapakowany nie traci żadnych właściwości podczas transportu, ani magazynowania. Prowadzimy zarówno sprzedaż czeskiego ekogroszku, jak i ekogroszku polskiego, przy czym zapewniamy transport do wszystkich regionów naszego kraju. Proponujemy sprzedaż hurtową ekogroszku o wysokiej kaloryczności, który gwarantuje doskonałą wydajność bez ryzyka szlakowania.

 

Węgiel - szerokie zastosowanie i popularność

 

Węgiel jest powszechnie używanym, a przy okazji tanim surowcem grzewczym wykorzystywanym w skali przemysłowej oraz w gospodarstwach domowych. Zarówno importowany węgiel z Czech, jak i produkt rodzimy, czyli węgiel z Kopalni Silesia i innych polskich zakładów górniczych, charakteryzuje się dużą wydajnością. Zerowa spiekalność w przypadku węgla czeskiego i niska spiekalność w przypadku polskiego surowca są dodatkowym atutem, wpływającym na jego popularność. Oznacza to, że oferowany przez nas surowiec wypala się całkowicie i pozostawia w palenisku tylko popiół, co jest korzystnym i praktycznym rozwiązaniem.

 

Miał - sprzedaż hurtowa


Oferujemy również wysokogatunkowy miał węglowy, będący doskonałą alternatywą dla sortymentów średnich i grubych. W wielu przypadkach jest to także rozwiązanie tańsze przy zachowaniu optymalnych parametrów. Miał z uwagi na bardziej ekonomiczną eksploatację coraz chętniej jest stosowany również przez użytkowników domowych kotłów centralnego ogrzewania. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty na sprzedaż hurtową wszystkich sortymentów węgla i miału. Tylko u nas tak tanio i profesjonalnie! 

ikona ładowania

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.