O nas

Multi S.C. - Informacje o przedsiębiorstwie

 

Biuro handlowe Multi s.c. z Łodzi od wielu lat działa na rynku opałowym. Specjalizujemy się w branży, jaką jest hurtowa sprzedaż węgla i innych surowców opałowych. Nasz asortyment obejmuje węgiel kamienny i brunatny we wszystkich sortymentach z polskich kopalni. Prowadzimy również sprzedaż węgla czeskiego i kolumbijskiego.

 

Ekogroszek – ceny hurtowe

 

Ekogroszek to gatunek paliwa stałego, który jest produkowany na bazie węgla kamiennego i brunatnego. Jest stosowany do wytwarzania energii cieplnej, nie tylko w przemyśle, ale także w gospodarstwach domowych. Atrakcyjne ceny hurtowe ekogroszku, wyjątkowa wydajność i sprawność rzędu 80-85% zapewniają niskie koszty produkcji energii cieplnej.

Proponowany w naszym asortymencie polski i czeski ekogroszek obniża emisję gazów cieplarnianych w procesie spalania, co z kolei przyczynia się do ochrony środowiska. Na rynku najczęściej jest udostępniany ekogroszek luzem, lecz coraz większym zainteresowaniem cieszy się także ekogroszek workowany w opakowaniach 25 kg. Odpowiednio zapakowany nie traci żadnych właściwości podczas transportu ani magazynowania. Sprzedajemy zarówno polski, jak i czeski ekogroszek. Zapewniamy również transport do wszystkich regionów naszego kraju. Proponujemy sprzedaż hurtową ekogroszku o wysokiej kaloryczności, który gwarantuje doskonałą wydajność bez ryzyka szlakowania.

 

Węgiel - szerokie zastosowanie i popularność

 

Węgiel jest powszechnie używanym, a przy okazji tanim surowcem grzewczym, który wykorzystuje się w skali przemysłowej oraz w gospodarstwach domowych. Zarówno importowany węgiel z Czech, jak i produkt rodzimy, czyli węgiel z kopalni Silesia i innych polskich zakładów górniczych, charakteryzuje się dużą wydajnością. Zerowa spiekalność w przypadku węgla czeskiego i niska spiekalność w przypadku polskiego surowca są dodatkowym atutem, który wpływa na jego popularność. Oznacza to, że oferowany przez nas surowiec wypala się całkowicie i pozostawia w palenisku tylko popiół. Jego wybór jest więc z pewnością korzystnym i praktycznym rozwiązaniem.

 

Miał sprzedaż hurtowa

 

Oferujemy również wysokogatunkowy miał węglowy. Stanowi on świetną alternatywę dla średnich i grubych sortymentów. W wielu przypadkach jest to także rozwiązanie tańsze przy zachowaniu optymalnych parametrów. Miał, z uwagi na bardziej ekonomiczną eksploatację, jest coraz chętniej stosowany również przez użytkowników domowych kotłów centralnego ogrzewania. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty sprzedaży hurtowej wszystkich sortymentów węgla i miału. Tylko u nas jest tak tanio i profesjonalnie!

ikona ładowania

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.