Ekogroszek

Sprzedaż ekogroszku

 

W związku ze stale rosnącym zapotrzebowaniem Klientów oraz ciągłym rozwojem naszego przedsiębiorstwa, oferujemy sprzedaż ekogroszku, który powstał na bazie brunatnego węgla z Czech i kamiennego wysokoenergetycznego węgla polskiego. Dostępny w naszej ofercie czeski ekogroszek oraz produkt rodzimy to połączenie wysokojakościowego surowca, atrakcyjnych cen i wielu cennych właściwości.

 

 

Sprzedaż czeskiego ekogroszku - nasza oferta

 

Rozumiejąc potrzeby naszych Klientów, staramy się zaproponować im możliwie najkorzystniejsze warunki cenowe. Prowadzimy sprzedaż czeskiego ekogroszku, a także ekogroszku krajowego, w konkurencyjnych cenach. Główną zaletą, którą cechuje się ekogroszek jest właśnie świetny stosunek ceny do jakości. Warto także zaznaczyć, że jest to najtańszy sposób na ogrzanie domu. Stanowi on atrakcyjną alternatywę dla innych, samoobsługowych instalacji c.o., które wykorzystują jako paliwo gaz lub olej opałowy. Dzięki optymalnej wydajności spalania oraz relatywnie niskich kosztom zakupu jest to ekonomiczne źródło energii. Spalanie ekogroszku również zdecydowanie wpływa na redukcję emisji szkodliwych substancji. Tym samym przyczynia się do ochrony środowiska.

 

 

Więcej informacji pod numerem 514 909-968

 


 

 

 

 

 

Parametry - ekogroszek kolumbijski

 

Doskonały ekogroszek z węgla kamiennego, który pochodzi z najlepszych złóż Kolumbii. Węgiel jest twardy i przesiany, dzięki czemu nie zawiera miału i kamieni. Znakiem charakterystycznym węgla kolumbijskiego jest niska zawartość siarki, popiołu i bardzo niska spiekalność.

  • Rozmiar ziarna min. 5 mm
  • Rozmiar ziarna max. 25 mm
  • Wartość opałowa 25/26 MJ/kg
  • Zawartość siarki 0,4 %
  • Zawartość popiołu 5,0 %
  • Wilgotność 6,0 %
  • Spiekalność do 5
ikona ładowania

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.