Pellet

miał

 

Sprzedaż pelletu – nasza oferta

 

Prowadzimy hurtową sprzedaż pelletu drzewnego w konkurencyjnych cenach. Pellet jest uznawany za najbardziej efektywne źródło energii z uwagi na jego właściwości energetyczne oraz komfort użytkowania. Jego zalety doceniają konsumenci na całym świecie, dlatego idąc za rosnącym zapotrzebowaniem naszych Klientów, oferujemy sprzedaż pelletu w województwie łódzkim oraz na terenie całej Polski.

 

 

Pellet drzewny – hurt

 

 

Pellet to powszechnie używane w Europie paliwo stałe w postaci granulatu, które powstaje z trocin drzewnych. Charakteryzuje się bardzo wysoką wartością energetyczną oraz niską zawartością popiołu. Pellet drzewny może być produkowany z każdego rodzaju drewna. Jest to doskonała alternatywa dla węgla, gazu lub oleju. Stosuje się go do ogrzewania domów oraz obiektów użyteczności publicznej.

 

 

Zalety ogrzewania pelletem

 

 

Pellet jest paliwem w pełni ekologicznym. W czasie procesu wytwarzania pelletu nie dodaje się żadnych materiałów, które mogą mieć szkodliwy wpływ na środowisko. Ogrzewanie obiektów pelletem drzewnym wpływa na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla, a w czasie spalania powstaje niewielka ilość popiołu. Pellet nie emituje nieprzyjemnych zapachów. Ogrzewanie obiektów tego rodzaju paliwem pozwala znacznie obniżyć miesięczne rachunki. Ogromną zaletą pelletu jest łatwość w magazynowaniu i transporcie oraz niska cena.

 

 

Hurtownia pelletu w Łodzi

 

 

Hurtownia pelletu MULTI w Łodzi dostarcza najwyższej jakości pellet drzewny do wszystkich regionów Polski. Oferujemy opał w bardzo atrakcyjnych cenach. Dbamy także o dobre relacje z Klientem, dlatego chętnie doradzimy podczas wyboru odpowiedniego dla Państwa rodzaju paliwa. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę, tak aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

 

 

ikona ładowania

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.