Węgiel kolumbijski

ciężarówka
 

Węgiel z Kolumbii.

 

Pochodzący z kopalni El Cerrajon kolumbijski węgiel typu 31.2 z powodzeniem jest wykorzystywany do produkcji ekogroszku. Spełnia wszystkie wymogi produkcyjne w zakresie wysokiej kaloryczności, niskiej zawartości siarki i popiołu oraz niskiej spiekalności (RI, 0 – 5). Wszystkie powyższe cechy wyróżniają oferowany przez nas ekogroszek wyprodukowany z węgla kolumbijskiego. Oprócz wspomnianych parametrów należy także zwrócić uwagę na fakt, iż nasz ekogroszek jest dokładnie odsiany, dzięki czemu nie zawiera zbędnych elementów, takich jak miał lub kamienie.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli zainteresowała Państwa oferta zakupu węgla. Gwarantujemy szybką realizację zlecenia i konkurencyjne ceny !

Więcej informacji uzyskacie Państwo pod numerem telefonu 514 909-968.

ikona ładowania

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.