O nas

Multi - Informacje o przedsiębiorstwie

 

Biuro handlowe Multi z Łodzi od wielu lat działa na rynku opałowym. Specjalizujemy się w branży, jaką jest hurtowa sprzedaż węgla i innych surowców opałowych na terenie całej Polski. Nasz asortyment obejmuje węgiel kamienny i brunatny we wszystkich sortymentach. Oferowany przez nas węgiel pochodzi z importu (Kazachstan, Kolumbia, Czechy) oraz z polskich kopalni.

 

Ekogroszek – ceny hurtowe

 

Ekogroszek to gatunek paliwa stałego, który jest produkowany na bazie węgla kamiennego lub brunatnego.

Po zmianach wprowadzonych przez Ministra Klimatu i Środowiska aktualna nazwa sortymentu Ekogroszek brzmi Groszek Plus. Parametry graniczne dla Groszku Plus są praktycznie takie same jak dla Ekogroszku, a zmianie uległa nazwa. W związku z tym iż nazwa Groszek Plus powszechnie nie jest jeszcze znana na naszej stronie posługujemy sie starą nazwą Ekogroszek, którą zna każdy. Oczywiście na dokumentach wystawianych przez naszą firmę widnieje obowiązująca nazwa Groszek Plus.

Polski rynek węglowy podlega nieustannym zmianom. Z sezonu na sezon udział ekogroszku zdecydowanie się powiększa. W związku z powyższym staramy dostosować naszą ofertę do zachodzących zmian skupiając się przede wszystkim na oferowaniu wielu rodzajów dobrego ekogroszku w całym zakresie kaloryczności od 24 do 29 MJ.

Dla wielu klientów „dobry” nie oznacza wcale najmocniejszy, ważniejsza jest mała zawartość popiołu i zerowa lub jak najmniejsza spiekalność. Naszym zdaniem rzeczywiście są to parametry decydujące o dobrej jakości. W oferowanych przez Multi ekogroszkach zawartość popiołu nie przekracza 5 %, a w jednym z nich nawet 2.5 %. Staramy się także żeby liczba Rogi (spiekalność) wynosiła 0 lub niewiele więcej. Wszystkie ekogroszki są prawidłowo odsiane (brak miału) i oczyszczone z kamieni oraz innych zanieczyszczeń.

Oferowane przez nas ekogroszki dostępne są na kilku terminalach, a na jednym z nich cały przygotowany do sprzedaży ekogroszek jest zmagazynowany pod dachem co ma szczególne znaczenie w okresie jesienno zimowym.

 

Miał sprzedaż hurtowa

 

Oferujemy również wysokogatunkowy miał oraz ekomiał węglowy. Stanowi on świetną alternatywę dla średnich i grubych sortymentów. W wielu przypadkach jest to także rozwiązanie tańsze przy zachowaniu optymalnych parametrów. Ekomiał, z uwagi na bardziej ekonomiczną eksploatację, jest coraz chętniej stosowany również przez użytkowników domowych kotłów centralnego ogrzewania. Zachęcamy do poznania szczegółów naszej oferty sprzedaży hurtowej wszystkich sortymentów węgla i miału. Tylko u nas jest tak tanio i profesjonalnie!

ikona ładowania

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.